DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND

DIAMOND Orta Sehpa

Kapitone detayları geometrik formların etkileyici uyumuyla buluşturan Diamond orta sehpa, şehir hayatının hareketli ve coşkulu atmosferinden ilham alıyor. Yoğun geçen bir günün sonunda ruhunuzu dinlendiren ve sizi huzurla karşılayan bir dekorasyon stili yaratmak istiyorsanız Diamond orta sehpayı koleksiyonunuza eklemelisiniz.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

DIAMOND ORTA SEHPA

Giyim tarzınızdan hobilerinize, gündelik yaşam temponuzdan alışkanlıklarınıza kadar sahip olduğunuz birçok özellik kişiliğiniz hakkında pek çok ipucu barındırıyor. Kullanmayı tercih ettiğiniz dekorasyon stili ve evinizin atmosferi de kişiliğinizi yansıtan faktörler arasında. Eğer siz de şehir hayatının coşkusunu, temposunu ve yoğunluğunu dengeleyen bir dekorasyon stili tercih ediyorsanız Diamond orta sehpa ile mutlaka tanışmalısınız!

Diamond koleksiyonunun üyelerinden biri olan orta sehpa, şehir hayatının coşkulu ve hareketli tarzından ilham alınarak tasarlanmış bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Farklı geometrik formların kusursuz uyumunu yaşam alanlarınıza taşıyan özel tasarım, dekorasyonunuza yeni, zarif ve zamansız bir dokunuş katmanıza olanak tanıyor.

Diamond orta sehpa, gösterişli kapitone detayları altın detaylı geçişlerle buluşturuyor. Özel bir kulp tasarımı barındıran geniş çekmecesi, orta sehpanızı kullanırken pratik ve işlevsel bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Siz de Diamond orta sehpayı yaşam alanlarınızın odak noktalarına taşıyabilir, oturma ve yemek odalarınızın atmosferini tümden değiştirebilirsiniz.

DIAMOND Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.