YEMEK MASALARI

Sabit ve büyütülebilir seçeneklere sahip masalar, yaratıcı detayları ve göz alıcı şıklıklarıyla kusursuz bir görüntü sunuyor.

Yemek Masaları Hakkında

Yemek odalarının vazgeçilmez parçası yemek masaları, tüm ailenin bir arada olduğu yemeklerde başrolü üstleniyor. Bu işlevinin yanı sıra dekorasyonu tamamlayan bir aksesuar misyonuna da sahip olması, yemek masası seçiminde özenli olmayı gerektiriyor.

Evlerde tarz ve uyumun adresi Doğtaş’ın yemek odası dekorasyonunu farklı bir boyuta taşıma ve yemek masasından yana tüm beklentileri fazlasıyla karşılama amacıyla tasarladığı yemek masası modelleri ise bu konuda işinizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Yüksek zevk sahibi Doğtaş yemek masaları; dayanıklılığı, fonksiyonelliği ve estetik görünümü bir arada sunuyor. Yemek odanızda tam da istediğiniz atmosferi yaratmanızı sağlayacak yemek masaları Doğtaş’ta sizleri bekliyor!

En Güzel Yemek Masaları Nasıl Seçilir?

Eğer dayanıklı, kullanışlı ve elbette tasarım ayrıntılarıyla göz dolduran bir yemek odasına sahip olmak istiyorsanız, bu noktada en fazla önem vermeniz gereken noktalardan birinin yemek masaları olduğunu söylememiz gerekiyor. Herhangi bir yemek masası tercihinin beklentilerinizi karşılama konusunda yetersiz kalacağını öngörerek özenli bir yemek masası seçim süreci yürütmenizi öneririz.

Bu doğrultuda ilk olarak yemek odanızda hakim olmasını istediğiniz temaya karar vermeniz önemli. Örneğin modern bir hava yakalamak istiyorsanız, modern yemek masaları sizin için uygun olacaktır. Öte yandan vintage bir tarzdan hoşlanıyorsanız, ahşap yemek masaları ilk tercihiniz olmalıdır.

Ek olarak, yemek masanızın işlevselliğine de önem vermenizde fayda var. Örneğin zaman zaman kalabalık misafir gruplarını dahi mükemmel bir şekilde ağırlamak için açılır kapanır masa tercih etmeniz, misafirperverlğinize de katkıda bulunacak bir detay olabilir.

Üstelik Doğtaş’ta açılır yemek masası demek, fonksiyonelliği ön plana alırken estetik bir görünümden taviz vermemek anlamına gelmektedir. Sonuçta fonksiyonellikten ödün vermeyen şık yemek masaları, yemek odası dekorasyonu için olabilecek en kusursuz seçim olacaktır.

Hangi Yemek Masası Modelleri Sizin İçin İdeal?

Daha önceki başlıkta, yemek masası seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç noktaya değinmiştik. Şimdi ise onlarca Doğtaş yemek masası modeli arasından tam da tarzınızı yansıtacak modele karar verirken süreci kolaylaştırmak için önerilerimizi sıralayacağız.

Doğtaş’ın birbirinden özel tasarımlarda yemek masaları içinden sizin için en ideal olanı bulmak için öncelikle evinizdeki dekorasyon temasını dikkate almanızda yarar var. Böylece evin genelinden bağımsız, kendi başına ön plana çıkan bir yemek masası yerine, başta yemek odası olmak üzere tüm ev ile uyum içinde göz zevkini okşayan bir yemek masası seçmeniz daha kolay olacaktır.

Örneğin modern dünyanın yeni tasarım anlayışını temsil eden Louisa Yemek Masası, ahşabın doğallığı ile zarafeti bir arada sunarak yemek odanızda mükemmel bir ayrıntı oluşturabilir. Diğer yandan siyahın asaletini mermer şıklığı ile bütünleştiren Logan Yemek Masası da yemek odanızda kusursuz bir şıklık yaratabilir.

Ayrıca dilerseniz yemek masaları ve yemek odası sandalyeleri için ayrı ayrı bir seçim süreci yürütebileceğiniz gibi tek bir tarzı özümseyen yemek odası takımları ile yemek odanızı baştan ayağa bütünleştirebilirsiniz. Örneğin her bir hücresi şıklık ile dolup taşan elmas detaylarla bezeli Diamond Yemek Odası takımı, sizin için en ideal seçim olabilir.

Devamını Oku
    • 01