DOLAPLAR

Geniş depolama alanı, farklı kapak ve dolap alternatifleri... Her zevke ve eve kusursuz uyum sağlayan tasarımlar.

Dolaplar Hakkında

Kurulduğu günden itibaren kullanıcıların hayatını işlevsel özelliklere sahip mobilyalarla kolaylaştırmayı ve özgün tasarımlarla renklendirmeyi hedefleyen tarz ve uyumun mimarı Doğtaş, gardırop modelleri ile yatak odanızı güzelleştirmenize yardımcı oluyor.

Gardırop çeşitleri şıklıkları ve fonksiyonel kullanımlarıyla neredeyse her yatak odasında yer alsa da Doğtaş'ın uzman tasarımcılarının elinde şekillenen ürünler özgünlüğüyle fark yaratıyor. Bir gardıroptan beklenebilecek tüm özellikleri üzerinde barındıran ürünler, beklentilerinizin ötesinde bir konfor sunmayı vadediyor.

Geniş Ürün Çeşitliliğiyle Seçim Tamamen Sizin

Doğtaş'ın sahip olduğu geniş ürün yelpazesi, yatak odası dolapları noktasında da kendini gösteriyor. Doğtaş gardıroplar, farklı zevklere ve ihtiyaçlara sahip kullanıcılara hitap ediyor. Ürünlerin yapımlarında kullanılan malzemelerden içlerindeki raf dizaynına kadar titiz çalışmalar sonucunda şekillendirilmesi, kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını karşılayarak koşulsuz memnuniyeti garanti ediyor.

Aynalı ve aynasız çeşitlerle birlikte sunulan dolap seçenekleri, iç ve dış tasarımlarıyla da benzerlerinden farklılaşıyor. Bu farklılıklar sayesinde yatak odanızın dekorasyonuna uyum sağlayacak gardırop modelini seçmeniz kolaylaşıyor.

Ergonomik Tasarımla Maksimum Alan

Aslında yatak odalarında bir depolama aracı olarak kullanılan gardırop modelleri, tüm kıyafetleri muhafaza edecek kadar büyük, fakat odada çok fazla alan kaplamayacak kadar da küçük olmalı.

Bunun farkındalığıyla tasarlanan Doğtaş gardırop modelleri, iç dizaynı ile geniş bir depolama alanı yaratıyor. Çekmece ve raf düzenlemesinin kıyafet türlerine göre ayarlanması ise alanın daha verimli kullanılmasını sağlıyor. Bu sayede daha fazla sayıda eşyayı daha az yer kaplayan bir dolap modelinde muhafaza edebilmeniz mümkün hâle geliyor.

Kaliteyi Seçin, Uzun Süre Rahat Edin

Mobilya sektöründeki güven veren duruşunu kalitesine borçlu olan Doğtaş, ürünlerinde kullandığı malzemelerle her zaman en iyi ürünleri beğeninize sunuyor.

Malzeme seçiminde dayanıklılığa önem verilirken kolay yıpranmayan özellikteki dolap modelleri, uzun kullanım ömrü ile kullanıcıları memnun ediyor. Aradan yıllar geçse de dolap modelleri ilk günkü yeni görüntüsüyle işlevini sürdürmeye devam ediyor.

Gardırop Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak odanızda kullanmak üzere bir gardırop seçerken öncelikli olarak odanızın boyutlarını göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Hatta dolabınızın yerini dahi satın alma aşamasından önce planlamış olmanız, daha düzenli ve şık gözüken bir odaya sahip olabilmeniz açısından avantaj sağlayabilir. Ölçüleri belirledikten sonra ise geriye ufak bir detay gibi görünse de memnuniyetiniz açısından büyük bir öneme sahip olan bazı unsurları belirlemek kalıyor.

Bunların başında dolabınızın sürgülü mü, yoksa menteşe kapaklı mı olmasını istediğinize karar vermek geliyor. Sürgülü dolap modelleri, özellikle küçük alanlarda yerden tasarruf etmeyi mümkün kıldığı için beğeni topluyor.

Kapaklı gardıroplar ise klasik görünümden hoşlananlar için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Bu tip ince detaylar başlangıçta önemsiz gibi görünse de kullanım esnasında farkını hissettirerek daha konforlu ve arzu ettiğiniz gibi bir deneyim yaşamanızın önünü açıyor.

Seçim yaparken dikkat etmeniz gerekenler içerisinde kapak tipi gibi teknik özelliklerin yanı sıra tasarım unsurları da yer alıyor. Doğtaş'ın ürün çeşitliliği içerisinde modern detaylarla dizayn edilen dolap modelleri ile birlikte otantik duruşuyla farkını gösteren ürünler de yer alıyor.

Odanızda kullandığınız halı, komodin ve yatak odası aydınlatma aksesuarlarını da dikkate alarak seçiminizi yapmanız odanızdaki dekoratif bütünlüğü koruyarak daha ferah ve şık bir yaşam alanı elde etmenize yardımcı oluyor.

Devamını Oku
    • 01