BERJERLER

Farklı tarzlara uyum sağlayan salon berjerler, şık ve zarif tasarımlarla yaşam alanları estetik bir dokunuş kazanıyor.

Berjerler Hakkında

Berjer veya diğer bir deyişle tekli koltuk, oturma odası ve salon dekorasyonunun başlıca parçalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Konfor ve rahatlık sunmanın yanı sıra dekorasyonu güçlendirme görevi de bulunan berjer koltuk, farklı stillerde tasarlanıp mobilya kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır.

Evinizdeki konfor ve şıklığın mimarı Doğtaş’ın berjer koltuk seçenekleri de tasarım zevkinizi evinize dilediğiniz gibi yansıtabilmeniz ve kendi kişisel alanınızı oluşturabilmeniz için üretildi.

Peki Doğtaş’ta tamamen sizin beklentileriniz ve beğenileriniz ön plana alınarak tasarlanan onlarca berjer seçeneği arasından hangisinin sizin için uygun olduğuna nasıl karar verebilirsiniz? Ev dekorasyonunu berjer koltuk ile desteklerken nelere dikkat etmelisiniz? Berjer seçiminde hangi kriterleri göz önünde bulundurmalısınız?

Doğtaş Berjer Modelleri

Doğtaş’ta evinizle bütünleşecek onlarca tekli berjer ürünü arasından seçim yapmak, elbette başta kolay olmayacaktır. Bu doğrultuda öncelikle Doğaş’ın tasarım çizgilerine göz atmak ve berjer modellerini incelemek yararınıza olacaktır.

Çünkü ister klasik bir dekorasyon tarzınız olsun, ister modern, ister retro fark etmeksizin Doğtaş’ta tarzınıza uygun birçok seçenek bulabilmeniz mümkün. Dolayısıyla tüm seçenekleri değerlendirerek sürece koyulmak, uzun vadeli bir mobilya yatırımı yaparken en mantıklı adım olacaktır.

Bu noktada Doğtaş’ın deneyimli satış temsilcilerinden destek almanızda fayda var. Ancak ürün incelemenizi online olarak sürdürecekseniz, size bu anlamda destek olmaktan mutluluk duyarız.

Evinizdeki dekorasyonu etnik motiflerle desteklemek için Doğtaş’ın berjer koltuklarından United Berjer ürününden daha iyi bir alternatif olmayacağını düşünüyoruz. Buna karşın önceliğiniz konfor ise Ravenna Berjer’in tam da size göre olduğunu söyleyebiliriz. Öte yandan hem konfor, hem şıklık, hem de sıra dışılık arayışındaysanız, Diamond Berjer’i incelemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Doğtaş’ta beğeninize sunulan modern berjer, klasik berjer, retro berjer, hatta döner berjer gibi birçok seçenek arasından tercihinizi yaparken dikkate almanızda fayda olan birkaç noktadan da söz etmeden geçmeyelim. Bu konuyu ise bir sonraki başlıkta detaylı olarak ele alabiliriz.

Berjer Koltuk Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Berjer koltuklar, tek bir kişinin konforla oturabileceği bir tür koltuk tasarımına sahip olmakla birlikte dekoratif özelliklerinden dolayı ev dekorasyonunun öncelikli parçalarından biridir. Çünkü tekli koltuklar, bir oturma grubu ile kombinlenerek bütün oluşturabildiği gibi tek başına da dekorasyonu tamamlayabilmektedir.

Buradan yola çıkıldığında berjer seçiminde konforun yanı sıra görsel tasarım, dayanıklılık ve hiç şüphesiz ki işlevsellik faktörlerini göz önünde değerlendirmek gerektiği sonucuna ulaşabiliriz. Doğtaş’ta dayanıklılık ve tasarım ilkeleri gözetilerek üretilen onlarca berjer arasından seçim yaparken ihtiyaçlarınızı da tespit etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

Buna göre berjer koltuk tercihinizi bir oturma grubunu tamamlamak veya okuma köşesi gibi bireysel bir alan yaratmak gibi öncelikle amacınızı belirleyerek yapmanız yararınıza olacaktır. Daha sonra evinizin genel konseptini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylece evin her köşesinde aynı tarzın yankılanmasını sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku
    • 01