KOMODİNLER

Komodinler Hakkında

Baş ucu sehpası olarak da anabileceğimiz komodinler, yatak odası dekorasyonun ayrılmaz ögelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla komodin alırken özenli bir karar süreci yürütmek ve yatak odası ile bütünlük oluşturacak bir alternatifte karar kılmak büyük önem taşıyor.

Evlerde tarz ve uyumun adresi Doğtaş’ın mobilya seçenekleri arasında bulunan komodinler, eşsiz tasarımlarıyla olduğu kadar ihtiyaçları karşılama konusundaki başarısı ile de dikkat çekiyor. Peki komodin alırken önem verilmesi gerekenler neler olabilir?

Mobilya alışverişlerinde ilk akla gelen üreticilerden Doğtaş, komodin alırken karar verme sürecini kolaylaştırmak adına dikkat edilmesinde yarar olan noktaları sizler için bir araya getiriyor.

Komodin Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Komodinler, yatak odasının hem dekoratif hem de işlevsel olmasında rol oynayan, boyutları diğer mobilyalara kıyasla küçük olsa da önemi büyük olan mobilyalar. Bu nedenle komodin alırken bu tercihin uzun dönemli bir yatırım olduğunu dikkate almak en doğru adım olacaktır.

Dolayısıyla hem göze hem de ihtiyaca göre bir komodin tercih edilmelidir. Buna göre öncelikle yatak odası ebatları ile doğru orantıya sahip komodinlere göz atmanızı öneririz. Komodin ölçüleri, tahmin edebileceğiniz üzere değişkenlik gösterebilir. Komodin alırken yatak odanızın ölçülerini dikkate almanız yararınıza olacaktır.

Diğer yandan ihtiyaçlarınızı gözeterek tek çekmeceli komodin veya iki çekmeceli komodin alternatiflerini buna göre değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Eğer tercihinizi çift çekmeceli komodinden kullanmak isterseniz, çift çekmeceli Riena Komodin sizin için ideal olabilir.

Ancak tek çekmeceli geniş bir komodin arıyorsanız, şıklığıyla göz dolduran Louisa Komodin’i önerebiliriz. Bunlara ek olarak Doğtaş’ın tarzınızla örtüşecek diğer komodin alternatifleri hakkında bilgi edinmek isterseniz, bir sonraki başlığı inceleyebilirsiniz.

Doğtaş Komodin Modelleri

Doğtaş, komodin söz konusu olduğunda da geniş ürün yelpazesi ile ihtiyacınıza tam istediğiniz karşılığı sunuyor. Gerek zarif görünüşü, gerek fonksiyonelliği, gerekse de dayanıklı tasarımı ile beklentilerinizi daima karşılayacak olan komodin modellerini incelerken kendi dekroasyon zevkinizi önceliklendirmenizi tavsiye ederiz.

Buna göre yatak odanızda nostaljik bir hava estirmekten hoşlanıyorsanız, ahşap komodin modellerine göz atabilirsiniz. Örneğin doğadan esinlenilerek tasarlanan Piante Komodin, ahşap formu ve görüntüsüyle kalbinizi fethedebilir. Beyaz tonlarını seven ve beyaz komodin arayışında olanlar ise Catherine Komodin’in zarafetine hayran kalabilir.

Yatak odası komodin seçeneklerine dair daha fazla ipucu ve ürün bilgileri için ise sayfamızda yer alan ürünlerin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Devamını Oku
    • 01