MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID

MADRID Koltuk Takımı

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Maskülen hatlar, konforun feminenliği ile buluşunca ne olur? Madrid koltuk takımı tarzıyla ve rahatlığıyla bu soruyu en güzel şekilde yanıtlıyor. Onunla her mekan daha modern bir görünüm kazanıyor.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

MADRID KOLTUK TAKIMI

Dingin hatlara ve yalın tasarıma sahip bir koltuk takımı ile evinize konforun yanında huzur da mı katmak istiyorsunuz? O halde Madrid koltuk takımı tam size göre!

İyi bir mobilya, evde geçirilen vakti daha değerli, özel ve konforlu hale getirebilir. Madrid koltuk takımı da tasarımı ve ergonomik yapısıyla bu ürünler arasında yerini alıyor. Modern tarzı ile mekanların görünümünü bir anda değiştiriyor.

Tarzıyla ve şıklığıyla herkesi etkisi altına alacak ürün grubu, konforlu bir kullanım için de gerekli tüm detaylara sahip. Üçlü koltuğun sırt kısmında bulunan, günün yorgunluğunu üzerinizden kolayca atın diye özel olarak hazırlanan, hareket edebilen ve ayarlanan relax mekanizması ile dinlenmek aynı zamanda bir keyfe dönüşüyor. Koltuk takımında kullanılan kompozit sünger ise her bir koltuğun rahatlığını garanti altına alıyor. Tüm bu özellikler ile size daima keyifli anlar yaşatmayı başarıyor.

Mekanınızı yenileyerek daha iyi hissetmek istiyorsanız cevizin doğallığından, mavi-gri çizgili çinilerin zamansız şıklığından, kapitone detayların sonsuz uyumundan ilham alarak hazırlanan Madrid koltuk takımını tercih edebilirsiniz.

MADRID Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.