MAYER
MAYER
MAYER
MAYER
MAYER
MAYER
MAYER
MAYER
MAYER
MAYER

MAYER Orta Sehpa

Ahşabın hakimiyetini hissetmek için yaşam alanınızın tam ortasına bir Mayer Orta Sehpa gerek. Mayer koleksiyonunun asaletini orta sehpası ile deneyimlemek için ürünü yakından inceleyin!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

MAYER ORTA SEHPA

Ahşap ve beyazın mükemmel uyumunu yaşam alanlarına getirmek için tasarlanan Mayer koleksiyonu, evize adım atan herkesin dikkatini çekmeye hazır. Özellikle koleksiyonun en zarif parçalarından Mayer Orta Sehpa ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Beyaz ve ahşap rengin hakim olduğu Mayer Orta Sehpa, sade tasarımıyla dilediğiniz dekoratif eşya ile kombinlenmeye uygun. Dilerseniz rengarenk biblolarla dilerseniz de yine beyaz ya da ahşap biblolarla orta sehpanızı süsleyebilirsiniz.

Mayer Orta Sehpa, yalnızca tasarımıyla değil pratikliğiyle de gönlünüzü kazanıyor. Orta sehpanızın büyük çekmecesini bir depolama alanı olarak kullanabilir, içine elinizin altında bulundurmak istediğiniz dergileri, televizyon kumandasını, kitapları ve daha pek çok eşyayı koyabilir, yaşam alanınızda istediğiniz düzeni sağlayabilirsiniz.

MAYER Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.