Yansımaların Parıltısı: Dekoratif Ayna Modelleri

YANSIMALARIN PARILTISI: DEKORATİF AYNA MODELLERİ

“Arkası sırlı camlar” diye söz eder sözlükler onlardan. Işığı yansıtan bu cilalı yüzeyler aynı zamanda dekoratif aksesuarlar olarak da hayatımızda yer etmişlerdir. Aynalar şekilleri, boyutları ve çerçeveleriyle bulundukları mekanlara hem derinlik hem de zenginlik katar.

Sadece yatak odaları ve giyinme odalarının değil salonların ve oturma alanlarının da en önemli figürlerinden biri olan aynalar, dresuar ve konsolların da en uyumlu tamamlayıcılarıdır. Kısacası ayna dekorasyon sanatının en önemli ve zarif parçalarından birisi.

Asal işlevinin yanı sıra ortama derinlik veren, mekanları geniş gösteren ve ışığı yansıtan özellikleri sayesinde aynalar en vazgeçilmez detaylardan birisi olmayı sürdürüyor. Eğer yeni evinize mobilya alacaksanız yahut mobilyalarınızı yeniliyorsanız oturma alanlarınızda konumlandıracağınız aynalar odalarınıza yeni bir soluk ve ferahlık verecektir.

Yemek odanız için konsol seçecekseniz şık konsolunuzu aynalarla tamamlayabilirsiniz. Aynaların parıltısı ve çerçevelerin özgün formu ile kusursuz ve sofistike bir ifade yakalayabilirsiniz. Doğtaş duvar ayna modelleri konsollarla uyumlu bir ahengin ve senkronize bir ifadenin vücut bulmuş hali.

Öyle bir uyum ki en küçük detaylara kadar sinmiş karakteristik çizgiler her koleksiyonu kendi içinde özel kılıyor. Ve aynalar gündüzün aydınlık ışığıyla gecenin loş ışıltısını tüm odaya pay ediyor. Konsolun hatları ve üslubu aynaya da yansıyor. İkonik bir stil mi, modern mi yoksa klasik mi? Seçim size, tasarım Doğtaş’ın zamanı yakalayan kreatif gücüne kalmış.

Diamond konsolun zarif, geometrik, karizmatik hatları ve kulplarıyla aynı formdaki konsol aynaları salonunuza zarif ve soylu bir hava katarken;

Diamond ayna

Catherine konsolun kare formlu aynası ise salonunuzda özel ve aydınlık bir tarz yaratır.

catherine konsol aynası

Sizi daha sıra dışı ve avangard bir stil anlatsın istiyorsanız Montana konsol aynası tam hayalinizdeki mimari lisanı yansıtır. Görür görmez cezbeden, farklı ve kendine has bir tarzın cama dönüşmüş hali…

Ayna modelleri içinde şık, zarif ve modern bir tasarım olarak öne çıkan ve cesur hatlarıyla salonunuza dinamizm katan Montana konsol aynası kalite ve şıklığın asla tesadüf olmadığını anlatır.

Montana konsol aynası

Salonumda alışılmışın dışında dominant, dikkat çeken ve ilham verici bir trendin izleri olsun diyenler için Elita konsol aynası estetiği on ikiden vuran bir örnek. Sadeyken de şık olunabileceğini kanıtlayan bir aurası olan Elita konsol aynası ile yemek odanızın havası değişir.

Elita konsol aynası

Salon ayna modelleri ile oturma alanları hem şık hem de aydınlık bir görüntü kazanır. Gündüz gün ışığını, gece ise aydınlatma ışıklarını yansıtan ayna modelleri zamanın moda çizgileriyle ihtiyaçları estetiğin ekseninde birleştiriyor ve evlere ekstra değer katıyor.

Hayatın tüm detaylarını kusursuz bir şekilde yansıtan bu sırlı camların etrafını çevreleyen çerçeveler tüm salonun karakteristiğini de belirliyor. Geometrik, köşeli, yuvarlak, ışıltılı, mat, ahşap, metal, simetrik, asimetrik ve daha nice farklı form ile bir odanın havasını değiştiren ve yükselten aynalar baktığınızda sadece kendinizi değil dünyanın ışıltısını gördüğünüz dekoratif ögeleridir.

Doğtaş genetiğinin tanıdık izlerini görebileceğiniz modern ve elegan ayna tasarımlarını yakından inceleyebilmek için en yakın Doğtaş mağazası gidin. Bırakın yansımaların parıltısı sizi cezbetsin.

Yayınlanma Tarihi: 30 Ocak 2020 Perşembe