VERA
VERA
VERA
VERA
VERA
VERA
VERA
VERA

VERA Anne Koltuğu

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Kitap okurken, çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken, bebeğinizi emzirirken veya uyuturken ya da yalnızca gözlerinizi kapatıp biraz dinlenirken size maksimum konfor sunan bir oturma grubu üyesiyle tanışmaya ne dersiniz?
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

VERA ANNE KOLTUĞU

Vera anne koltuğu, siyah metal ayaklarının özel tasarımı sayesinde sallanabilen, böylelikle size maksimum konfor ve hareket özgürlüğü sunan bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Ürünün kolay temizlenebilir özellikteki kumaşı ve yüksek ayak yapısı, temizlik rutinlerinizde size zamandan kazandırıyor. Kısacası, Vera anne koltuğu; dilediği zaman hafifçe sallanarak arkasına yaslanmak ve rahatından asla ödün vermek istemeyen herkese hitap ediyor.

Vera anne koltuğunun kolçaksız ve yumuşak süngerli tasarımı, size oldukça konforlu ve geniş bir oturma alanı oluşturuyor. Ürünün pembe tonundaki kumaş rengi, içinde bulunduğu yaşam alanına samimi ve sıcak bir atmosfer katmasını sağlıyor.

Vera anne koltuğuyla, evinizdeki dar ve değerlendirmesi zor alanlara yeni bir dokunuş katmak da çok kolay. Çünkü bu ürün, içinde bulunduğu her ortamı güzelleştirebiliyor. Siz de tercihinizi evinize maksimum şıklık ve konfor katan Vera anne koltuğundan yana yapabilirsiniz.

VERA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.