VALENTIN Yatak Örtüsü

  • Genel Bakış

VALENTIN YATAK ÖRTÜSÜ

Yatak odası gibi kişisel bir alanın size özel, ruhunuzu dinlendiren ve kişiliğinizi yansıtan bir tarafının olması gerektiğini biliyoruz. İşte bu vizyonla yola çıkıp ortaya Valentin Yatak Odası’nın tasarımını çıkardık.

Valentin Yatak Odası Takımı ile farklı kumaşların, materyallerin ve desenlerin mükemmel uyumunu yatak odanızda görmeniz mümkün. Alanınıza göre farklı dolap seçenekleri arasından tercihinizi yapabilir, sevdiğiniz yatak başlığı kumaşıyla kombinleyebilirsiniz! Üstelik kullanım kolaylığı sağlayan sürgülü ya da açılan dolap kapakları seçenekleri, frenli çekmece sistemleri ve bazalar ile aradığınız her şey bu takımda mevcut!

Valentin Yatak Odası Takımı’na göz gezdirdiğinizde dikkatinizi çekecek ilk şey, özenle tasarlanmış yatak başlığı! Odaya ihtişamını katan, eşsiz tasarımlı bu yatak başlığı sayesinde yatak odanız sizin sığınacak limanınız olacak. Dilerseniz bu yatak başlığını, koleksiyonun diğer ürünleriyle de kombinleyebilir, tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Tasarımı, renk uyumu ve akıllı sistemleri ile Valentin Yatak Odası Takımın tümüne ya da herhangi bir parçasına sahip olmak için kataloğumuza göz atmayı unutmayın.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.