TIERA Sabit Berjer

 

Yumuşacık dokusu, göz alıcı rengi ve özel tasarımıyla Tiera sabit berjer, evinizin dekorasyonuna modern ve konforlu bir dokunuş katmayı bekliyor. Tiera sabit berjerin üstün konfor deneyimi sunan ve modern - şık çizgileri barındıran özel tasarımını en kısa sürede yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.
  • Genel Bakış

TIERA SABİT BERJER

Tiera koltuk takımı, modern şık tasarımıyla salonunuzun havasını tamamen değiştiriyor. Koltukların dış yüzeylerinde ve sırt minderlerinde uygulanan dikey kapitone detayları, tasarıma modern ve lüks bir dokunuş katıyor.

Geniş renk seçeneğine sahip düz ve desenli kumaş alternatifleri arasından yapacağınız seçimlerle özgün tarzınızı yaşam alanınıza yansıtmanız mümkün. Dekorasyon zevkinize göre koltuklarınızı ve berjerlerinizi farklı yapılardaki ceviz ahşap ya da gold metal ayaklarla tamamlayabilirsiniz.

Evinizde misafir ağırlamayı seviyorsanız bu koltuk takımı tam size göre! 4’lü ve 3’lü koltuklardaki sırt minder modülleri, iki farklı oturma derinliği sunuyor. İnce kol tasarımı, oturma alanlarının oldukça geniş olmasını sağlıyor. Sırt minderlerini kaldırarak 4’lü ve 3’lü koltukları kolaylıkla rahat birer yatağa dönüştürebilirsiniz. Maksimum konfor ve modern estetiğin muhteşem birleşimi olan Tiera koltuk takımı ile salonunuzda rahat ve keyifli anlar geçirmeye hazır olun!

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.