TIERA
TIERA
TIERA
TIERA
TIERA
TIERA
TIERA
TIERA

TIERA Döner Berjer

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Oturma grubunuzu tamamlayacak modern, şık, özgün tasarımlı ve konforlu bir berjer arıyorsanız, Tiera döner berjer sizinle en kısa zamanda tanışmak için sabırsızlanıyor!
  • Genel Bakış

  • Ürün Boyutları

TIERA DÖNER BERJER

Maksimum konfor, özgün tasarım, estetik görünüm… Aradığınız tüm özellikler Tiera döner berjerde buluşarak yaşam alanlarınızın dekorasyonuna yeni bir soluk katmaya geliyor. Tiera döner berjerin özel tasarımı, size keyifli dinlence anlarınızda maksimum konfor ve hareket özgürlüğü tanıyor. Ürünün sırt kısmında bulunan bel desteği, size ergonomik bir oturum deneyimi sunmak için hazır. Böylelikle size yalnızca evinizdeki konfor düzeyini artırmak ve her anı keyifli geçirmek kalıyor.

Tiera döner berjerin ince işçilikle hazırlanan kapitone detayları, ürüne son derece şık ve modern bir tarz katıyor. Gold metal ayaklar, zarafetini detaylarda gizleyen bir dekorasyon stilini ön plana çıkarıyor. Tiera döner berjerin yumuşak ve göz alıcı tonu, farklı renkte ve tarzda oturma grubu bileşenleriyle uyum sağlamakta asla zorluk çekmiyor. Siz de Tiera döner berjeri oturma grubunuzun diğer üyeleriyle kombinleyerek etkileyici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Dilerseniz, Tiera koleksiyonunda yer alan diğer parçalara da hemen göz atabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.