Soft Touch Vısco

 

Bulutlar üstünde, yumuşacık uykular için. Soft Touch Yay Sistemi’nin içinde ince, orta ve kalın bölgelere sahip teller kullanıldığı için hassas destek verir. Vücut ağırlığı az olan kişiler için son derece konforlu bir platformdur
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

Soft Touch Vısco

SOFT TOUCH PAKET YAY SİSTEMİ

Yumuşak Bir Dokunuş

Soft Touch Yay Sistemi'nin en önemli özelliği, sistemde kullanılan yayların sıradışı yapısı. Her bir yayın üst ve alt bölümleri yumuşak bir temas sağlamak adına daha dar ve yumuşaktır. Orta bölümü ise taşıyıcı ana bölüm olarak sertleştirilmiştir. Vücut ağırlığı az olan kişiler için son derece konforlu bir platformdur. Yay sisteminin içinde ince, orta ve kalın bölgelere sahip teller kullanıldığı için daha hassas destek verir.

SILK TOUCH

İpeksi Kumaş

Jakar desenli özel dokuma kumaş, ipeksi dokunuşuyla fark yaratır. Özel dokusu sayesinde hava geçirgenliği olduğu için terletmez, küf ve bakteri oluşturmaz, toz akarı ve mite barındırmaz.

HAFIZALI VISCO KATMAN

Sizi Hatırlar

Visco (hafızalı köpük) uygulanan basınca göre form kazanır. Üstün elastik yapısı ile vücudun boşluklarını doldurur. Sonuç; olağanüstü konforlu bir ortopedi desteği.

AKTİF DESTEK TEKNOLOJİSİ

En Zinde Sabahlar

Sistemde yer alan yaylar, anında ve aktif şekilde uyku alışkanlıklarınıza göre pozisyon alır, kasların ve omurganın dirençle karşılaşmaksızın gevşemesine ve doğal hareketlerini yapmasına imkan tanır.

YIKANABİLİR KILIF

Pratik ve Hijyenik

Yatağın ömrüne ömür katmak, lekelerden, kokulardan kolayca kurtulup hijyen düzeyini kontrol altında tutmak için kılıfı kolaylıkla çıkarılır, 30 derecede yıkanır, geri takılır. Yumuşak ve güçlü fermuar, tek başınıza dahi işlemi yapmanıza yardımcı olur.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

Kalite detaylarda saklıdır
  • Yatak Boyutu Çift Kişilik
  • Ebat 160x200
  • Ebat 180x200
  • Ebat 200x200
  • Ebat 150x200