RIENA
RIENA
RIENA
RIENA

RIENA Genç Odası

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Zarif, nostaljik ve masum… Riena genç odası ile mekanınızda sofistike ve romantik rüzgarlar estirebilir, beyazın güzelliğinin de ferahlığının da tadını çıkarabilirsiniz.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

RIENA GENÇ ODASI

Riena genç odası; zarif kıvrımları, masum ve naif bir duruş sergilemesine neden olan beyaz rengi ve diğer tüm detaylarıyla genç kızların hayallerini kurduğu odaya kavuşmasına yardımcı oluyor.

Çiçek desenli kulpları, kulpları daha da vurgulayan incecik çerçeveleri, her parçasında bulunan kıvrımları ve yine kıvrımlı ayakları ile nostaljik bir görünüm kazanıyor. Beyaz rengi, minimal detayları ile de modern şıklığın izinde gidiyor. Tüm bunlar sayesinde Riena genç odası, hem nostaljik hem de modern tarzın en güzel yanlarını mekanlarınıza taşıyor.

Riena genç odasının genç hanımların bakım rutinlerini gerçekleştirirken kullanması için tasarlanan ve çalışma masasına monte edilebilen daire formundaki aynası ile pembe kadife kaplı yatak başlığı ise prenses gibi hissetmenizi sağlıyor. 17 yüzyıl Fransa’sında gibi hissetmek için bu ürünü inceleyebilir, Riena koleksiyonunda yer alan diğer ürünlerle evinize yepyeni bir hava katabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

RIENA Kalite detaylarda saklıdır