RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA

RAVENNA Tv Ünitesi

Meşenin sıcacık ve kendine has renginin yalın bir tasarımla buluştuğu Ravenna TV ünitesinin doğal görünümü ile mekanlarınızı özelleştirin. Zamansız bir şıklık vadeden ürünü hemen keşfedin!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

RAVENNA TV ÜNİTESİ

Oturma odanızın yalın ve doğal dekorasyonunu aynı tarzda, çok şık bir TV ünitesi ile tamamlamaya ne dersiniz? Yanıtınız “Evet” ise Ravenna TV ünitesi tam size göre!

Meşenin kendine has hoş rengi ve sıcak dokusunu evinize taşıyacak ürün grubu kahverenginin en güzel tonlarını içinde barındırıyor. Deri detaylı kulpları ve zarif ayakları dışında özel bir detay barındırmayan TV ünitesini dilediğiniz tarzdaki aksesuarlar ile kombinleyerek modern ya da klasik bir görünüm elde edebilirsiniz. Yalın tasarımı zamansız bir kullanım için büyük avantaj sunan ürünü, uzun yıllar modası geçmeden kullanabilirsiniz.

Alt ve üst modül olmak üzere iki parçadan oluşan Ravenna TV ünitesi, sadece televizyon alanı olarak değil hem depolama hem de vitrin görevi görüyor. Tamamı kapalı dolaplardan oluşan alt modül ile iki kapalı bir açık alanı bulunan üst modül sayesinde eşyalarınızı rahatlıkla depolayabilirsiniz. Geniş boyutları sayesinde üst yüzeylerini dilediğiniz aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz.

Ravenna koleksiyonundaki diğer ürünlerle çok şık bir şekilde kombinleyebileceğiniz Ravenna TV ünitesini detaylıca inceleyerek yalın, zarif ve zamansız bir TV ünitesine sahip olabilirsiniz.

RAVENNA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.