RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA

RAVENNA Orta Sehpa

Evinize her daim sonbaharın ilham veren renkleri hakim olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ravenna koleksiyonuna ait orta sehpaya bayılacaksınız!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

RAVENNA ORTA SEHPA

Sonbahar dendiğinde aklınıza dışarıda yağmur yağarken evde battaniyenin içinde film seyrettiğiniz ya da kitap okuduğunuz anlar geliyor mu? Ya da bu anlarda içtiğiniz kahvenin kokusu? O zaman tam bir sonbahar insanısınız demektir. Bu yanınızı evinizin dekorasyonuna da yansıtmak isterseniz Ravenna koleksiyonu sizin için biçilmiş kaftan. Özellikle Ravenna Orta Sehpa, dekorasyonunuzun baş kahramanı olmaya aday!

Ravenna Orta Sehpa; ahşap rengi ve özel tasarım ayaklarıyla yaşam alanınıza adım atan herkesi büyülemeye hazır. Üstelik Ravenna Orta Sehpa, yalnızca bu özel tasarımıyla değil kullanışlı olmasıyla da ön plana çıkıyor. Dilerseniz Ravenna Orta Sehpa’nın üzerindeki kutu şeklindeki boşlukları bir depolama alanı olarak kullanabilirsiniz. Ya da bu alanlara sevdiğiniz biblolar ya da bitkiler yerleştirerek yaşam alanınızın tarzına tarz katabilirsiniz.

Zevkleriniz ne olursa olsun Ravenna Orta Sehpa, onlara uyum sağlamak için tasarlandı. Ürünü hemen inceleyin!

RAVENNA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.