RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA

RAVENNA Koltuk Takımı

Yalın bir tarz, doğal bir görünüm ve her tarza, her trende ayak uydurabilecek çizgiler… Ravenna koltuk takımı ile zahmetsiz güzelliğin en güzel örneğini mekanlarınıza taşıyın, klasik ve modern şıklığın güzelliğinden ilham alın.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

RAVENNA KOLTUK TAKIMI

Yalın çizgilerin kusursuz birer tasarım halini aldığı Ravenna koleksiyonunda yer alan Ravenna koltuk takımının doğadan ilham alan renkleri ile dekorasyonunuza doğal bir görünüm katmaya ne dersiniz?

Meşe ile kahve tonlarının harmanlandığı ahşap kasası, ayakları ve zarif hatlarıyla retro bir tarza sahip koltuk takımı, Chester tarzındaki kavisli, kapitone detaylı kolçaklarıyla da bu görünümü en zarif şekilde tamamlıyor. Tasarımın yanında kahve tonlarıyla çok yakışan haki renkli, özel dokulu kumaşı da tarzını en iyi şekilde yansıtıyor.

Ravenna koltuk takımı; modern, klasik, retro ya da spor tarzlara sahip bir salon ya da oturma odasına kolaylıkla ayak uyduruyor. Zaman geçip trendler değişse de etrafındaki objelerin yerini yenileri alsa da o zamansız güzelliğini her zaman koruyor.

Tarzını her mekanda öne çıkarmasının yanında sportif şıklığa da yepyeni bir yorum katan koltuk takımı, modern şehir insanının zahmetsiz ve yalın şıklık arayışına da karşılık vermiş oluyor. Tüm bunların yanında ergonomik yapısıyla size geniş bir depolama alanı da sunuyor.

Klasik detayların modern çizgilerle buluştuğu bir koltuk takımı arıyorsanız Ravenna koltuk takımını inceleyebilir, eşsiz bir uyum için koleksiyondaki diğer ürünlere göz atabilirsiniz.

RAVENNA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.