PARMA
PARMA
PARMA
PARMA

PARMA İkili Yataklı Koltuk

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Günlük telaşlardan, şehrin gürültüsünden ve kaotik kalabalıklardan uzakta; iyi hissetmek ve hissettirmek isteyenler için.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

PARMA İKİLİ YATAKLI KOLTUK

Sade bir hayat mı düşlediğiniz? Bolca doğal cazibe, görüntüsünden samimiyet akan dokular ve ışıktan korkmayacak kadar özgüvenli bir duruş? Makyajsız da güzel olan bir kadın gibi.

Doğtaş’ın Parma Koltuk Takımı, ev dekorasyonunda natürellik, samimiyet ve kendine güvenen bir ifade biçimi arayanlar için benzersiz bir keşif olacak. Parlak kadife kumaşlara seçeceğiniz kırlentler, yumuşak bitişli bir görünüm sağlayacak.

Modern bir dekorasyonun anahtarıysa ton sür ton kullanımlar. Bırakın koltuğunuzun sakin rengine yakın tondaki perdeler ve ahşap sehpalar eşlik etsin. Aksesuarlar aynı dinginliği sürdürsün. Yüzünüzü tekrar doğaya dönün. Evinize canlılığı bitkiler getirsin.

Metal yansımalı ufak tefek parçalar ışıkla dans etsin. Parma Koltuk Takımı’nda ikili ve üçlü koltukla bir adet berjer bulunuyor. İkili ve üçlü koltuklar, yatak olarak kullanılmak üzere ters makas sistemiyle açılabiliyor.

Hem konforunuzu düşünen, hem de gözünüze hitap eden koleksiyon sayesinde misafir ağırlamak bambaşka bir keyfe dönüşüyor. Gücünü konforundan alan sakin tasarımların etkisiyle, Parma Koleksiyonu sürreal bir dünya oluşturuyor.

Dışarıdaki büyük mücadeleden ayrışmış bir dünya. Günlük telaşlardan, şehrin gürültüsünden ve kaotik kalabalıklardan uzakta; iyi hissetmek ve hissettirmek isteyenler için.

PARMA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.