ORNELLA
ORNELLA
ORNELLA

ORNELLA Berjer

 

Modern - lüks tasarım çizgilerini yaşam alanlarınıza taşıyan Ornella berjer, klasik ve sportif dekorasyon stillerini tamamlamak için harika bir seçim. Göz alıcı detaylar barındıran, maksimum konfor sunan ve şıklığıyla ön plana çıkan bir oturma grubu bileşeni arıyorsanız Ornella berjer sizi bekliyor.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

ORNELLA BERJER

Ornella berjerde kullanılan yalın ve açık ton, dekorasyon tarzınıza yepyeni bir soluk katmanıza olanak tanıyor. Yumuşak ve açık tonlar barındıran mobilyalarla bir arada kullanıldığında salonunuzun atmosferine dingin ve huzurlu bir atmosfer katan Ornella berjer, iddialı ve çarpıcı tonlarla birlikte kusursuz bir tezat yakalayabiliyor. Ürünün kollarının dış kısmında yer alan dikey kapitone dikişleri ve dikişleri çerçeveleyen metal detaylar, modern - lüks tasarımdan vazgeçemeyenlere göz kırpıyor.

Ornella berjer, konforunuzdan asla ödün vermemenizi sağlayan bir tasarıma sahip. Maksimum konfor sunan sünger yapısı, Doğtaş kalitesini gözler önüne seriyor. Üstelik Ornella berjer, sonbahar renklerinden ve atmosferinden ilham alınarak hazırlanan Ornella koleksiyonunun her bir bileşeniyle kusursuz bir uyum yakalıyor. Size de yalnızca yaşam alanlarınızı hayalinizdeki dekorasyon stiline ve konfor düzeyine kavuşturmak kalıyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

ORNELLA Kalite detaylarda saklıdır