OLIVIA
OLIVIA
OLIVIA
OLIVIA

OLIVIA Orta Sehpa

Klasik ev mobilyalarından sıkıldınız mı? O zaman Doğtaş’ın çizgi dışı tasarımı Olivia orta sehpa tam size göre!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

OLIVIA ORTA SEHPA

Olivia orta sehpa, dairesel detaylarla altının zarafetini bir araya getiriyor. Eğer evinizi klasik tasarımların kullanım kolaylığından ödün vermeden modern bir dekorasyonla buluşturmak istiyorsanız Olivia orta sehpa sizin için biçilmiş kaftan.

Olivia orta sehpanın güzelliği, ayrıcalıklı detaylarında gizli. Uzaktan baktığınızda klasik, yuvarlak bir orta sehpa olarak görebilirsiniz. Ancak özellikle ayak kısımlarının yenilikçi çizgilere sahip tasarımını fark ettiğinizde neden Olivia’yı tercih etmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Olivia orta sehpanızı ister siyah, ister altın renkli ayaklarıyla kombinleyebilirsiniz. Hangi rengi tercih ederseniz edin, kullandığınız odaya şıklık ve zarafet katacağından emin olabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Olivia orta sehpa, ailenizle ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz güzel anların da en iyi eşlikçisi. Çay saatlerinde tüm atıştırmalıkları, film saatlerinde patlamış mısırınızı üzerine koyabilir, tüm aileyi orta sehpanızın etrafında bir araya getirebilirsiniz.

Olivia orta sehpayı hemen inceleyin, yaşam alanınızı güzelleştirin.

OLIVIA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.