Mağazadaki uzmanlarımızla şimdi canlı görüşün!
Görüşme Başlat
NORMAN
NORMAN

NORMAN Mutfak Seti

 

Norman mutfak seti, klasik ve modern tarzın benzersiz uyumunu mutfağınıza taşıyor. Her bir parçasıyla dekorasyonunuzu değiştirecek ürünlerle mekanınıza yenilik katın. Modası hiç geçmeyecek şıklığın tadını çıkarın!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

NORMAN MUTFAK SETİ

Klasik ve modern tarzın bir araya geldiği Norman mutfak seti ile mutfağınızın dekorasyonuna bambaşka bir hava katmaya ne dersiniz?

Masa ve sandalyeler, mutfağınızın dekorasyonunu etkileyen en önemli parçalar arasında. Farklı renklere sahip mutfak dolapları ve dekorasyon ögeleriyle kolayca uyum sağlayacak Norman mutfak seti ise mutfağına hem modern hem de klasik bir tarz kazandırmak isteyenler için ideal.

Çizilmelere karşı dayanıklı, Amerikan ceviz MDF’den üretilen, siyah çizgilerle hareketlendirilmiş ve kavisli bir forma sahip üst yüzeyiyle Norman masa dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başarıyor. Kolayca silinebilir, yatay kapitone dikişli, kadife kumaşla kaplı 4 adet Norman sandalye ise masanın güçlü görünümünü yalın ve modern çizgileriyle en iyi şekilde tamamlıyor.

Norman mutfak seti, şık görünümünün yanında uzun ömürlü ve ergonomik yapısıyla da beğeni kazanıyor. Ergonomik ve konforlu tasarımıyla öne çıkan masa ve sandalye seti; keyifli kahvaltılarınıza, tüm ailenin bir araya geldiği akşam yemeklerine ve bol sohbetli kahve ya da çay saatlerinize tanıklık etmek için sizi bekliyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

NORMAN Kalite detaylarda saklıdır