NOBLE
NOBLE
NOBLE
NOBLE
NOBLE
NOBLE
NOBLE

NOBLE Tv Ünitesi

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Nostaljik tavrını güçlü bir işçilikle buluşturan Noble TV ünitesi kaliteyi şıklıkla buluşturuyor. Yaşam alanınızın dekorasyonunu bir anda değiştirecek tasarım, TV ünitesinden çok daha fazlasını vadediyor.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

NOBLE TV ÜNİTESİ

Hem televizyonunuz için özel bir alan hem de dekorasyonunuzu güzelleştirecek bir mobilya arıyorsanız nostaljik bir tarza sahip Noble TV ünitesini yaşam alanlarınıza taşıyın.

Nostaljik tavrın modern detaylarla birleştiği ve ortaya zamansız bir tasarımın çıktığı Noble TV ünitesi, ahşaba işlenen yatay ve dikey çizgileriyle çok hoş bir kompozisyon yaratıyor. Usta elinden çıktığını her detayında gösteren ürün, ceviz rengin üzerinde yer alan geometrik ve simetrik desenleriyle de özel bir görünüm kazanıyor.

Özel desenleri ve çizgileri dışında üzerinde hiçbir detay barındırmayan Noble TV ünitesi, tasarımdaki güçlü duruşunu mobilyalarının dizaynından alıyor. İki modülden oluşan ürünün üst modülü geniş bir televizyon standından oluşuyor. Geniş duvar standının üzerine yerleştirilmiş sağlı sollu iki raf ve bir televizyon panosundan oluşan üst modül, yerleştirildiği duvarı bir anda güzelleştiriyor. Üst modülde yer alan LED aydınlatma ise ürüne karakteristik bir hava katıyor. Tamamen kapalı alanlardan oluşan alt modül ise saklama alanı açısından da çok avantajlı bir kullanım sunuyor.

Oturma ya da yemek odanıza asil ve nostaljik bir parça eklemek için Noble TV ünitesini tercih edebilirsiniz.

NOBLE Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.