MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA

MONTANA Zigon Sehpa

Montana zigon sehpa seti ile yaşam alanınıza lüks, sıra dışı ve göz alıcı bir tarz katın. Rose gold, siyah ve doğal ahşap renginin bir araya geldiği tasarımla modern dekorasyonunuzu pekiştirin.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

MONTANA ZİGON SEHPA

Montana koleksiyonunun en şık parçalarından biri olan Montana zigon sehpa ile yaşam alanlarınıza hem şık hem de kullanışlı bir tasarım eklemeye ne dersiniz? Montana zigon sehpa seti, dilerseniz koltuk yanında dilerseniz de orta sehpa olarak kullanabileceğiniz fonksiyonel tasarımıyla evlerinize hoş bir hava katıyor.

3 farklı boyutta tasarlanan 3’lü zigon sehpa takımı, standart dikdörtgen zigon sehpalardan farklı olarak yuvarlak formuyla zarif bir görünüme sahip. Yuvarlak tablasının kenarlarında ve dört ayağının alt kısımlarında kullanılan rose gold detaylar, tasarıma lüks ve hoş bir tarz katıyor. Siyahın asaleti ise doğal ahşap görüntüsü ile ideal bir kombin oluşturuyor.

Montana koleksiyonunda yer alan mobilyalarla ve Doğtaş’ın modern tarza sahip aksesuarlarıyla kombinleyebileceğiniz ürünle dekorasyonunuza şık bir dokunuş katabilirsiniz.

MONTANA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.