MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA

MONTANA Yatak Odası

Zarafetin ihtişamını taşıyan, lüksten ilham alan Montana yatak odası ile yatak odanız tarzınızı, rafine zevkinizi yansıtsın. Birbirinden farklı malzemelerin çeşitli formlarla bir araya geldiği zengin tasarımla hayalinizdeki odaya kavuşun.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

MONTANA YATAK ODASI

İlhamını lüksten alan bir yatak odası takımı ile yatak odanıza zamansız bir şıklık katmaya ne dersiniz? Montana yatak odası, zarif detayları ve rafine çizgileriyle odanıza yepyeni bir kimlik kazandırıyor.

Güçlü ve kusursuz tasarımlarıyla öne çıkan Montana koleksiyonunda yer alan yatak odası takımı, hem retro hem de modern detayların harmanlandığı benzersiz bir çizgiye sahip. Mermer görünümlü yüzeyler, incecik çizgilerle işlenmiş özgün metal kulplar, modüllerin üstüne uygulanan ahşap ve füme renkli cam alanlar, dekorasyonunuza yepyeni bir bakış açısı katıyor. Zarafetin ihtişamını her bir detayında ve malzemesinde gösteren Montana yatak odası ile tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Farklı malzemelerin, dokuların ve desenlerin bir arada hayranlık uyandırıcı bir tasarım halini aldığı Montana yatak odası gibi zarif, ihtişamlı mobilyalardan hoşlanıyorsanız Montana koleksiyonu için özel olarak hazırlanan diğer ürünlere de göz atabilirsiniz.

MONTANA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.