MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA

MONTANA Tv Ünitesi

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Güçlü, şık ve kusursuz tasarımıyla oturma odanızda lüksü yaşamanızı sağlayacak Montana TV ünitesi ile tanışmaya hazır mısınız? Ahşabın sıcacık etkisiyle en uyumlu renklerin bir araya geldiği, stil sahibi çizgi ve detayların yer aldığı ürünü mutlaka inceleyin!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

MONTANA TV ÜNİTESİ

Lüks şıklık zarafetle buluşuyor, ortaya enfes bir koleksiyon çıkıyor: Montana. Montana koleksiyonunun dinamik ve şık tasarımının en iyi şekilde yansıtıldığı TV ünitesi ile oturma odası dekorasyonunuzu yenilemeye hazır olun!

Montana TV ünitesi size sadece televizyonunuzu yerleştirecek bir alan sunmakla kalmıyor, dekorasyonunuza da imzasını atıyor. Sıcacık ahşap rengini beyaz ve antrasit olmak üzere iki farklı renk alternatifi ile beğeninize sunan tasarımda, modern tarzın vurucu etkisi hemen öne çıkıyor.

Evinizin genişliğine ve beklentilerinize uygun olarak farklı boyutlardaki dilediğin modülü bir araya getirmenizi sağlayan Montana TV ünitesi, hem üst hem de alt modülleriyle evinize şıklık katıyor. İki farklı boyutta satışa sunulan alt modül, üst yüzeyindeki füme cam kaplama ile asil bir duruş kazanıyor. Kapalı saklama alanları ve bunları süsleyen zarif çizgileri ile yuvarlak metal kupları, tasarıma hareket kazandırıyor.

Montana TV ünitesinin üst modülleri ise tasarımda dinamizmi en iyi şekilde yansıtan parçalardan. İki kare ve bir dikey modülden oluşan üst modül takımını farklı şekillerde dilediğiniz gibi monte edebilirsiniz. Kapalı kare dolapları ve dört raflı dikey modülü birleşik ya da ayrı ayrı monte edebilirsiniz.

Güçlü ve kusursuz hatlarıyla kendine hayran bırakan Montana TV ünitesini daha yakından inceleyerek evinize yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

MONTANA Kalite detaylarda saklıdır