MONTANA
MONTANA
MONTANA

MONTANA Orta Sehpa

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Rose gold detayları ile lüksü evinize taşıyan Montana orta sehpa, özgün tasarımlara sahip Montana koleksiyonun en şık parçalarından. Asil siyah ve doğal ahşabı metalik detaylarla buluşturan tasarım, en gözde mobilyalarınız arasında yerini alacak.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

MONTANA ORTA SEHPA

Modern tarza yepyeni bir bakış açısı getiren orta sehpa, Montana koleksiyonunun sıra dışı ve cezbeci tarzını en iyi şekilde yansıtıyor. Siyahın güçlü duruşu, rose goldun asilliği ve ahşabın doğallığı ile harmanlanan Montana orta sehpa, lüks ve şık görünümüyle mekanlara bambaşka bir hava katıyor!

Montana orta sehpa, alt kısımları rose gold, üst kısımları siyah renkli, uzun ve ince formda dört ayak üzerine oturtulan geniş, yuvarlak bir tabladan oluşuyor. Siz de farklı tarzların ve renklerin bir araya geldiği tasarımlardan hoşlanıyorsanız yaşam alanlarınızı Montana orta sehpa ile güzelleştirip daha işlevsel hale getirebilirsiniz.

Montana orta sehpayı, modern dekoratif objeler ile tamamlayabilirsiniz. Rose gold bir şamdanı siyah biblolar ve dekoratif öğeler ile tamamlayarak şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Doğtaş’ın zengin aksesuar koleksiyonunda sehpanız ile uyum sağlayacak pek çok ürün bulabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

MONTANA Kalite detaylarda saklıdır