MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA

MONTANA Kare Orta Sehpa

 

Zarif çizgilerin ahşaba hayat verdiği Montana kare orta sehpa ile klasik çizgilerin modernize edilmiş tasarımına tanıklık edin! Oturma odanızı şıklaştıracak ürünü şimdi keşfedin!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

MONTANA KARE ORTA SEHPA

Göz alıcı çizgilerin ve zarif detayların lüks bir tarz oluşturduğu Montane koleksiyonunda yer alan Montana kare orta sehpa ile yaşam alanlarınıza yeni bir boyut kazandırın.

Estetik görünümü, modern ve klasik detayları bir arada taşıyan tasarımı ile Montana kare orta sehpa, sıradan orta sehpa modellerinden çok farklı, özgün bir görünüme sahip. Hem klasik hem de nostaljik görünen, kısa ve aşağıya doğru incelen ayakları, bir madalyonu andıran, eskitilmiş havası verilen, yuvarlak kulbu, gövdesini saran muntazam çizgileri, tasarımın kendine has bir tarz kazanmasını kolaylaştırıyor.

Geniş üst yüzeyi, çekmece bölümü ile hayatınızı da kolaylaştıran Montana kare orta sehpada hem eşyalarınızı saklayabilir hem de dekoratif objelerinizi sergileyebilirsiniz. Montana yemek odası ile kusursuz bir uyum sağlayacak kare orta sehpayı, dilerseniz tek başına dilerseniz de koleksiyonun diğer parçalarıyla kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

MONTANA Kalite detaylarda saklıdır