MIA Dresuar

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Girdiği her mekana renkli, modern ve çok genç bir hava katacak Mia dresuar ile tanışın! İster antrenizi ister farklı bir alanı güzelleştirmek için kullanabileceğiniz şık dresuarı daha yakından inceleyin!
  • Genel Bakış

MIA DRESUAR

Ev sakinlerini de misafirleri de karşılayacak, evinizin genç, modern ve zevkli tarzına uygun bir dresuar hayal ediyorsanız Mia dresuarı çok seveceksiniz!

İç yüzeyleri kayın, dış yüzeyleri ise doğal ve renkli meşe malzeme ile kaplanmış Mia dresuar, metal ile ahşabın modern uyumunu gözler önüne seriyor. İnce ve uzun metal ayakların üzerine oturtulmuş yatay dikdörtgen gövdeye sahip ürün, kapalı ve açık alanlarıyla hem depolama hem de sergileme imkanı sunuyor.

Ahşap renginin yanında beyaz ve çok hoş bir koyu yeşilin bir arada kullanıldığı Mia dresuar, özellikle gençlerin favorisi olacak bir görünüme sahip. Dilerseniz antrede dilerseniz de farklı mekanlarda kullanabileceğiniz ürüne sadece evinizde değil ofisinizde de yer verebilirsiniz.

Mia dresuarın geniş üst yüzeyi ve iki küçük rafını modern, renkli ve yaratıcı dekoratif aksesuarlarla süsleyip mobilyanın şıklığına şıklık katabilirsiniz. Evinize renk katacak Mia dresuarı hemen inceleyerek antrenizi ya da diğer alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.