MATILDA
MATILDA
MATILDA
MATILDA
MATILDA
MATILDA
MATILDA
MATILDA

MATILDA Yemek Odası

 

Sevdiklerinizle geçireceğiniz özel zamanlar için konforlu ve şık bir alan oluşturmak istiyorsanız yemek odanıza Matilda yemek odasıyla benzersiz bir hava katın.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

MATILDA YEMEK ODASI

Matilda yemek odası takımı iddialı ve modern tasarımını konforu üst seviyeye taşıyan özelliklerle birleştiriyor. Zamansız tasarımıyla yaşam alanınızda odak noktası olmayı başaran yemek takımı, Matilda koleksiyonunun modern ve spor-lüks tarzdaki çizgisini yansıtıyor. Matilda yemek odası tasarımında farklı yüzeylerin birlikteliği ön planda. Taba rengi deri detaylar füme aynalarla bir araya gelirken siyah metal ayakları tamamlayan gold kaplamalar koleksiyonun lüksü çağrıştıran iddiasını ortaya koyuyor.

Yaşam alanlarında farklı dokunuşları sevenlerin tercihi Matilda yemek odası, yemek masasının yanı sıra vitrin, konsol gibi şıklığı işlevsellikle birleştiren mobilyaları bir araya getiriyor. Matilda yan sehpa ve zigon sehpa ile salon dekorasyonunuzda bütünlüğü yakalayabilirsiniz. Matilda yemek odası takımını aynı koleksiyonda yer alan aydınlatma, konsol ayna gibi dekoratif aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

ÜRÜN VE AKSESUAR EKLEYİN
MATILDA Kalite detaylarda saklıdır