MARSALA
MARSALA
MARSALA
MARSALA
MARSALA
MARSALA

MARSALA Köşe Takımı

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Güney Akdeniz’in eşsiz gün batımı renklerini yaşam alanlarınıza taşımaya, şıklığı ve konforu bir araya getiren bir tasarımla buluşmaya ne dersiniz? Marsala köşe takımını hemen inceleyebilirsiniz!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

MARSALA KÖŞE TAKIMI

Gül kurusu ve toprak tonlarını buluşturan gün batımı renkleri, Marsala koleksiyonunun baş rolünde. Bu koleksiyonun en özel parçalarından olan Marsala köşe takımı, taş rengini taşıyan tasarımıyla ahşap detayları bir araya getiriyor. Detayların keskin çizgilerde saklı olduğu bu özel tasarım, her dekorasyon stiline kolaylıkla uyum sağlayabiliyor.

Marsala köşe takımının sunduğu beş farklı modül alternatifi, salonunuzu dilediğiniz şekilde dekore etmenize ve dar alanları bile işlevsel bir şekilde değerlendirmenize olanak tanıyor. Ürünün bel minderlerinde yer alan ince dikiş detayları ve zengin kırlent kombinasyonu, evinizin dekorasyonunda yaratıcılığınızı konuşturmanızı sağlıyor.

Marsala köşe takımını yaşam alanlarınıza taşıyarak dar ya da geniş mekanlarda dilediğiniz kombinasyonu yaratabilir, konforunuzdan ödün vermeden hayalinizdeki stili oluşturabilirsiniz.

MARSALA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.