MARSALA
MARSALA
MARSALA

MARSALA Köşe Takımı

 

Güney Akdeniz’in eşsiz gün batımı renklerini yaşam alanlarınıza taşımaya, şıklığı ve konforu bir araya getiren bir tasarımla buluşmaya ne dersiniz? Marsala köşe takımını hemen inceleyebilirsiniz!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

MARSALA KÖŞE TAKIMI

Sadece dinlenmek için tasarlandı. Özgün, esnek ve adı üstünde yumuşakSoft Köşe Takımı’nın oval çizgileri gençliği ve modernizmi simgeliyor. Japonların estetik yaklaşımından esintiler taşıyor. Minimal ve yuvarlak hatlı mobilyaları; geleneksel olanla moderni enfes bir şekilde birleştiriyor. Bu işlemi doğal materyaller kullanarak yapıyor. Keten kumaşı, fonksiyonelliği en üst seviyeye taşıyor.

Çok yüksek olmayan görünümü, büyük yastıkları ve pufuyla birleşince Doğu’nun rahatlığa dayalı estetik anlayışını hatırlatıyor. Geniş oturumu, konforu maksimize ediyor. Dev puyula birleşince büyük bir oturma alanu yaratıp yatağa dönüşebiliyor.

Modüler yapısı sayesinde her mekana göre yeniden formüle edilebilir. Dinlendirir ve sarı renk alternatifi enerji verir. Tüm detaylarıyla üst düzey kullanıcı deneyimi sunar. Konforla başkalaşacak bir yaşam için.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

MARSALA Kalite detaylarda saklıdır