MARS Mutfak Seti

Mutfağınızda şıklık ve pratikliği aynı anda deneyimlemek istiyorsanız Mars Mutfak Seti tam size göre. Mars Mutfak Seti’ni hemen inceleyin!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

MARS MUTFAK SETİ

Lezzetli yemekler yaptığınız, bu yemekleri sevdiklerinizle paylaştığınız, kahve zamanlarının en güzel eşlikçisi mutfağınızın tam da istediğiniz gibi görünmesini istersiniz. Hem tarzınıza uygun hem de günlük işlerinizi kolaylaştıracak bir mutfak seti arayışındaysanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Doğtaş’ın hem şık hem de kullanışlı mutfak setlerinden Mars’ı detaylarıyla inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun şekilde sipariş verebilirsiniz.

Mars Mutfak Seti; Mars koleksiyonunun çizgilerini taşıyan masa ve dört sandalyeden oluşuyor. Tabla kısmında kalınlaştırma tekniği kullanılan ve pvc kenar bandıyla tamamlanan Mars masa, her türlü dekorasyona uyum sağlamayı başarıyor. Üstelik kayın ağacından üretilen ayaklıkları, Mars masayı uzun süre dayanıklı hale getiriyor. Sipariş ettiğinizde demonte olarak gelen Mars Mutfak Seti’ni, birlikte gelen kurulum vidaları ve anahtarı ile kolaylıkla monte edebilirsiniz.

Beyaz ve ceviz renk seçenekleri arasından zevkinize en uygun olanı seçip mutfağınızın dekorasyonuna tarz katabilirsiniz. Mutfağınıza yerleştirdiğiniz beyaz ya da ceviz rengi Mars Mutfak Seti’ni daha sonra dilediğiniz renkteki aksesuarlarla da tamamlayabilirsiniz.

Doğtaş üzerinden Mars Mutfak Seti’ni hemen inceleyin, mutfağınızın ölçülerine uygun versiyonu hemen sipariş edin.

MARS Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.