LUNA
LUNA
LUNA
LUNA
LUNA
LUNA
LUNA
LUNA
LUNA
LUNA
LUNA
LUNA
LUNA
LUNA
LUNA

LUNA Berjer

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Maksimum konfor, fonksiyonel tasarım, şık detaylar ve üstün kalite… Salonunuzda ya da oturma odanızda kullandığınız eşyalarda görmek istediğiniz tüm özellikler, Luna berjerde buluştu.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

LUNA BERJER

Yalın ve şık detayların maksimum rahatlıkla birleşimini temsil eden Luna berjer, tasarımı ve kalitesiyle dekorasyon tarzını ön plana çıkarmak isteyenlere hitap ediyor. Luna berjerin iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Ürünün ahşap ayakları, klasik dekorasyon tarzını yansıtmasının yanı sıra size oldukça pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Çünkü yüksek formda tasarlanan ayaklar, ev temizliğinde size zaman kazandırıyor. Öte yandan, Luna berjerin kolay silinebilen kumaşı da temizlik rutinlerinizi oldukça kolaylaştırıyor.

Luna berjerin fonksiyonel tasarımı, size maksimum konfor ve rahatlık sunmak için ideal bir forma sahip. Ürünün eğimli sırt tasarımı, arkanıza yaslandığınızda her anı keyfe dönüştürmenizi sağlıyor. Yüksek yapıda ve yumuşak süngerli oturma bölümü, yaşam alanlarınızda olması gereken konfor düzeyini beklentilerinizin üstüne çıkarıyor.

Kısacası, Luna berjer; maksimum konfor ve şık tasarımdan asla ödün vermeyenler için ideal bir ürün. Siz de Luna koleksiyonunun gözde parçalarından olan bu berjeri en kısa zamanda evinizin dekorasyonuna taşıyabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

LUNA Kalite detaylarda saklıdır