LOUISA
LOUISA

LOUISA Tv Üst Cam Kapaklı Modül

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

LOUISA TV ÜST CAM KAPAKLI MODÜL

Oturma odanızı dekore etmek için şık, zarif ve modern tarza sahip bir TV ünitesi arıyorsanız modern tarzın en zarif hali Louisa koleksiyonuna mutlaka göz atın!

Alt ve üst modül olmak üzere iki ayrı bölümden oluşan Louisa TV ünitesi, televizyonunuzu yerleştireceğiniz şık bir mobilya olmanın dışında dekoratif eşyalarınızı sergileyebileceğiniz ya da çeşitli eşyalarınızı saklayacağınız bir dekorasyon ögesi görevi de görüyor.

Üst modülde yer alan dikdörtgen formdaki dikey dolaplardan biri siyah geometrik desenlerle hareketlendirilmiş bir panelle süslenerek görünmesini istemediğiniz eşyaları saklamanıza yardımcı oluyor. Cam kapaklı diğer dolap ise kitaplar, mumlar ve çeşitli dekoratif objeleri sergilemek için ideal. Geniş alt modülde yer alan siyah geometrik desenli iki dolap da yine depolama alanı ihtiyacınızı karşılıyor. Dolapların ortasında bulunan açık raf sistemi ise televizyonunuza bağlayacağınız cihazları yerleştirmeniz için uygun boyutlarda tasarlanmış.

Siyah, altın ve ceviz ahşap renklerinin bir araya geldiği, desenleriyle de zarif çizgileriyle de öne çıkan Louisa TV ünitesini Louisa yemek odası ile birlikte kombinleyebilir ve mekanınızda modern şıklığın asil rüzgarlarını estirebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

LOUISA Kalite detaylarda saklıdır