LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA

LOUISA Orta Sehpa

Modern dünyanın yenilikçi ve göz alıcı tasarım anlayışını kusursuz şekilde yansıtan Louisa orta sehpa, hayalinizdeki dekorasyon tarzının yıldız parçası olmak için sizi bekliyor. Louisa orta sehpayı yemek ya da oturma odalarınızda kullanarak yaşam alanlarınızın atmosferine yepyeni bir soluk getirebilirsiniz.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

LOUISA ORTA SEHPA

Şık, zarif, akılda kalıcı ve göz alıcı… Günümüz dünyasının ön plana çıkan tasarım anlayışını anlatmak için bu kelimeler bile yetersiz kalabiliyor. Ancak Louisa orta sehpa, asaleti ve zarafeti anlatan özel detaylar barındıran tasarımıyla modern dünyanın ışıltılarını yaşam alanlarınıza taşıyor.

Louisa orta sehpanın siyah ve ceviz renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı tasarımını, ürünün fonksiyonel çekmecesinin kulbunda yer alan altın detaylar tamamlıyor. Orta sehpanın geometrik şekillerin vurgulandığı özel formu, dekorasyonunuzdaki asaleti ve şıklığı ön plana çıkarıyor. Geniş bir yüzeye ve çift taraflı çekmeceleriyle Louisa orta sehpa, size son derece işlevsel ve keyifli bir kullanım deneyimi sunuyor.

LOUISA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.