LOGAN
LOGAN
LOGAN
LOGAN
LOGAN
LOGAN
LOGAN
LOGAN

LOGAN Yemek Odası

Gotik sanatın izlerini siyahın asaletinde, geometrik formlarda ve güçlü, sivri detaylarda bulacağınız Logan yemek odası ile mekanlarınızda modern ve lüks bir tarz oluşturun. Rafine zevkinizi en iyi şekilde yansıtacak ürün grubu sayesinde yemek saatlerini bir haz anına dönüştürün.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

LOGAN YEMEK ODASI

Yemek odanıza modern ve lüks bir görünüm katmaya ne dersiniz? Gotik sanatın izlerini taşıyan, siyahın asaletiyle geometrik dokulardan ilham alan Logan yemek odası ile bu mümkün!

Rafine bir zevki yansıtan Logan yemek odası, minimal ancak tasarıma benzersiz boyutlar katan detaylarıyla yemek odası dekorasyonunuzu hayallerinizin ötesine taşıyor. Masa ve konsolların üst tablalarında kullanılan siyah mermer deseni, lüks ve modern tarzın izlerini taşıyor.

Yüzey kanal tekniğiyle uygulanmış böylece geometrik desenlerle hareketlendirilmiş temperli koyu füme camlar, konsol ve dresuarın tarzını en iyi şekilde ortaya çıkarıyor. Bu detayları tamamlayan sivri ayaklar ve metal, altın renkli kulplar ise modern tarzı en iyi şekilde yansıtıyor. Konsolun iç kısmında yer alan aydınlatmalar, görünümü bir anda şeffaflaştırıp dekoratif eşyalarınızın füme camın arkasından görünmesini sağlıyor.

Beklentinizin üstünde bir görünüm ve konfor sunan Logan yemek odası ile ailenizle ya da sevdiklerinizle vakit geçirdiğiniz mekana modern lüksün asaletini taşıyın. Daha güçlü bir dekorasyon için Logan koleksiyonunda yer alan diğer ürünlere de mutlaka göz atın.

LOGAN Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

ÜRÜN VE AKSESUAR EKLEYİN