LOGAN
LOGAN
LOGAN

LOGAN Yan Sehpa

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Evinizde büyülü, gotik detayların ön plana çıktığı ve huzurlu bir atmosfer yaratmak istiyorsanız işte karşınızda Logan yan sehpa! Logan koleksiyonunun imza niteliği taşıyan detaylarını barındıran tasarımıyla bu özel yan sehpa, evinize yepyeni bir soluk katacak.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

LOGAN YAN SEHPA

Modern dünyanın sıra dışı ve yenilikçi tasarım anlayışı, gotik sanatın unutulmaz klasik detaylarıyla birleşiyor. Böylelikle ortaya, Logan yan sehpanın özel tasarımı çıkıyor. Logan yan sehpanın ahşap tasarımı, oldukça sade ve şıklığı detaylarında saklı bir görünüm sunuyor. Özellikle modern ve şık çizgilerin bir arada kullanıldığı dekorasyon stillerine kolaylıkla uyum sağlayan Logan yan sehpa, evinizin dekorasyonunda eksikliğini hissettiğiniz parçayı tamamlıyor.

Logan yan sehpanın boyutları ve tasarımı, en dar alanları bile daha fonksiyonel bir şekilde değerlendirebilmenize olanak tanıyor. Bu ürünü dilerseniz oturma grubunuzun köşesinde kullanabilir ya da dekorasyonunuzun odak noktası haline getirebilirsiniz. İşlevsellik, zarafet ve şıklık… Hepsi bir arada! Evinizin tasarımını daha da uyumlu hale getirmek için Logan koleksiyonunda yer alan diğer değerli parçalara da göz atabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

LOGAN Kalite detaylarda saklıdır