LOGAN Tv Ünitesi

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Siyah en asil halini mermer desenler ve geometrik formlarla ahşapla buluşturan Logan TV ünitesi ile modern ve lüks bir araya geliyor. Asil, güçlü ve çok şık TV ünitesinin gotik tarzı ile hayranlık uyandıracak bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

LOGAN TV ÜNİTESİ

Hem siyahın asil ve güçlü duruşundan hem de geometrik dokulardan ilham alan Logan TV ünitesi, modern ile lüksü bir araya getirerek bir TV ünitesinden çok daha fazla şey vadediyor. Minimal ama çok özel tasarıma sahip üründe gotik sanat anlayışından izler bulabilirsiniz.

Logan TV ünitesi birbirinden ayrı iki modülden oluşuyor. Televizyonunuzu yerleştirebileceğiniz ve aydınlatmalı ahşap pano, televizyonunuzu duvara monte etmenize ve kablo gibi dekorasyonunuzu olumsuz etkileyecek detayların saklanmasına olanak tanıyor. Televizyon panosunun iki yanında bulunan arkası aynalı raf bölümleri ise dekoratif objelere üç boyutlu bir görünüm kazandırıyor.

Alt tablanın dolap kapaklarında kullanılan, yüzey kanal tekniği ile desenlendirilen temperli koyu füme cam, şık görünümünün yanında dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Üst tablasındaki mermer desen ise lüks tasarımın altını çiziyor. Kulplarda kullanılan altın renkli metal malzeme ise camla çok modern bir uyum yakalıyor. Bu görünümü ceviz kaplamalı, sivri ve zarif ayaklar tamamlıyor.

Gotik sanat anlayışının geometrik formlarını ve sivri hatlarını taşıyan TV ünitesi ile modern tarzın en lüks halini mekanlarınıza taşıyabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

ÜRÜN VE AKSESUAR EKLEYİN
LOGAN Kalite detaylarda saklıdır