LOGAN
LOGAN
LOGAN

LOGAN Orta Sehpa

 

Gotik çizgilerin asil, zamansız ve şık duruşunun ev dekorasyonunda yarattığı atmosfer sizi büyülüyor mu? İlhamını gotik sanattan alan ve siyah ile ahşap çizgilerin uyumunu buluşturan Logan orta sehpayı hemen keşfedin!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

LOGAN ORTA SEHPA

Yaşam alanlarınızda geçirdiğiniz keyifli, huzurlu ve eğlenceli saatleri haz anlarına dönüştürmek için, sizi yansıtan bir dekorasyon stili tercih etmeniz büyük önem taşıyor. Modern, şık ve zarif bir stili bünyesinde barındıran Logan orta sehpa, işlevsel tasarımı ile yemek ve oturma odalarınızda yepyeni bir tarz yaratmanıza olanak tanıyor.

Logan orta sehpanın her dekorasyon tarzına uyum sağlayabilen ahşap iskeleti, sade ve minimal çizgilerden vazgeçemeyenlere hitap ediyor. Öte yandan ürünün siyah detaylarıyla öne çarpan mermer tablası, hayalinizdeki dekorasyon stilini tamamlayan güçlü dokunuşu katıyor.

Logan orta sehpa; yaşam alanlarında günün her anında huzurlu, konforlu ve şık bir görünüm yakalamak isteyenlerin favori tercihi olmayı başarıyor. Siz de Logan koleksiyonunda yer alan parçaları inceleyebilir, orta sehpanızla kusursuz bir uyum yakalayan ürünleri hemen keşfedebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

LOGAN Kalite detaylarda saklıdır