LOGAN
LOGAN
LOGAN

LOGAN Dikdörtgen Sehpa

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Yaşam alanlarını şekillendirirken ve dekorasyon stilini yansıtırken tercihi, cesur hatlardan ve çarpıcı detaylardan yana olanlardan mısınız? Logan koleksiyonunda yer alan dikdörtgen sehpanın sizi kusursuz şekilde yansıttığından emin olabilirsiniz!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

LOGAN DİKDÖRTGEN SEHPA

Logan dikdörtgen sehpa; cesur çizgileriyle ve çarpıcı hatlarıyla lüksü yaşam alanlarınıza taşıyan Logan koleksiyonunun en sevilen üyelerinden biri olarak karşınıza çıkıyor. Tıpkı bu koleksiyonda yer alan diğer üyeler gibi, Logan dikdörtgen sehpanın da şıklığı ve gotik çizgileri bir arada barındıran tasarımı göz dolduruyor.

Rafine zevklerinizi kusursuz şekilde yansıtmanıza olanak tanıyan asil çizgiler, Logan dikdörtgen sehpanın sunduğu işlevsel kullanım deneyimiyle bir araya geliyor. Sade tasarımlı ahşap ayakların ve iskeletin üzerinde yer alan gotik esintili mermer tabla, evinizin atmosferine yepyeni bir soluk katıyor. Ayrıca, Logan dikdörtgen sehpanın modern ve etkileyici görünümüne uyum sağlayacak parçalar arıyorsanız Logan koleksiyonundaki diğer ürünler sizi bekliyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

LOGAN Kalite detaylarda saklıdır