LOGAN
LOGAN
LOGAN
LOGAN
LOGAN
LOGAN
LOGAN
LOGAN
LOGAN
LOGAN
LOGAN
LOGAN
LOGAN

LOGAN Berjer

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Gotik mimarinin asil tonlarını ve minimal detaylarını evinizin dekorasyonuna taşımaya ne dersiniz? Siz de koyu tonların içinde hayat bulan şık detayları seviyorsanız Logan berjer tam size göre!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

LOGAN BERJER

Gotik tarzın minimal detaylar ve rafine formlar eşliğinde stilize edilmesiyle ortaya çıkan Logan berjer, özgün ve fonksiyonel tasarımıyla elegant dekorasyon tarzından vazgeçemeyenlere hitap ediyor. Logan berjerin ince ahşap kol tasarımı, size son derece geniş ve konforlu bir oturma alanı yaratıyor. Doğtaş kalitesi ve güvencesiyle üretilen berjerin yumuşak sünger yapısı, arkanıza yaslandığınızda maksimum rahatlığa ulaşmanızı sağlıyor.

Logan berjerin ahşap iskeleti, koyu gri tondaki kumaşın modern ve şık görünümüyle buluşarak ortaya kusursuz bir harmoni çıkarıyor. Berjerin ince ve yüksek ahşap ayakları, yaşam alanlarınızdaki dar köşeleri bile fonksiyonel bir şekilde değerlendirmenize olanak tanıyor. Üstelik bu ürün, hem koyu hem de açık tonların benimsendiği dekorasyon tarzlarına kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Siz de tercihinizi Logan berjerden yana yapabilir, gotik tarzın etkileyici atmosferini evinizin tüm dekorasyonuna taşımak için Logan koleksiyonunda yer alan diğer ürünleri inceleyebilirsiniz.

LOGAN Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.