LAURA
LAURA
LAURA

LAURA Berjer

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Oturma odanızın dekorasyonunu yalnızca birkaç yenilik yaparak tümden değiştirmek ve yepyeni bir atmosfer yaratmak sizin elinizde! Laura berjer; iddialı renkleri, özenli işçiliği ve şık detayları ile yaşam alanlarınızın dekorasyonundaki eksik parçayı tamamlıyor.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

LAURA BERJER

Oturma grubunuzda yer alan tüm mobilyaların size maksimum konfor ve fonksiyonellik sunması, pratik bir kullanım deneyimi açısından büyük önem taşıyor. Öte yandan, kendinizi tam olarak evinizde hissedebilmeniz için seçtiğiniz tüm oturma grubu bileşenlerinin dekorasyon stilinize tam olarak hitap etmesi gerekiyor. Laura berjer, sırt ve kol bölümlerinde yer alan, özenli kapitone işçiliği ile şıklığını detaylarında gizliyor. Berjerin P harfi şeklindeki kol yapıları ve ayaklarındaki altın renkli metal pabuç detayları, ürünün tasarımına oldukça romantik ve göz alıcı bir hava katıyor.

Ait olduğu koleksiyonda yer alan tüm ürünler gibi Laura berjer de son derece iddialı tonları fonksiyonel bir tasarımla buluşturuyor. Berjerin kolay temizlenebilir ve yumuşacık kumaş dokusu, size son derece keyifli ve pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Siz de evinizdeki yaşam alanlarının şıklığını ve konforunu artırmak için Laura berjeri tercih edebilir, dilerseniz Laura koleksiyonunda yer alan diğer modüllere göz atarak dekorasyonunuzu daha da kusursuz hale getirebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

LAURA Kalite detaylarda saklıdır