KOKE Yan Sehpa

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Doğadan esinlenerek hazırlanan Koke yan sehpa ile ahşabın ve mermerin doğal görünümünü evinize taşıyın! Yaşam alanlarınızı güzelleştirecek küçük ama etkili bir detay arıyorsanız ürüne şimdi göz atın!
  • Genel Bakış

KOKE YAN SEHPA

Ahşabın ve mermer deseninin bir arada kullanıldığı, ilhamını doğadan alan Koke yan sehpa ile oturma odanıza ya da salonunuza hem işlevsel hem de şık bir öge ekleyin!

Ceviz ahşap renginin kullanıldığı Koke yan sehpa, ideal boyutlarıyla her mekana kolayca uyum sağlıyor. Dört uzun ayağı, dışı ahşap iç kısmı mermer desenli yuvarlak tablası ile modern bir tarza sahip ürün, özellikle; minimal, dinamik ve genç bir çizgiye sahip mekanlara çok yakışıyor.

Yalın tasarımıyla ve kaliteli malzemeleriyle uzun ömürlü kullanım için ideal özelliklere sahip Koke yan sehpayı dilerseniz tek başına dilerseniz de şık bir aksesuar ile birlikte kullanabilirsiniz. Kahvenizi, çayınızı içerken size eşlik edecek ürünü, şık bir vazo ve hoş çiçeklerle taçlandırabilirsiniz. Ürünü, her renk koltuk takımı ile kombinleyebilir, ceviz ahşap rengindeki mobilyalarınızla kusursuz bir uyum yakalayabilirsiniz.

Oturma odası ya da salonunuz için hem işlevsel hem de şık bir yan sehpa arayışındaysanız Koke yan sehpaya mutlaka inceleyin!

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.