HECTOR
HECTOR
HECTOR
HECTOR
HECTOR

HECTOR İkili Sağ Kollu

 

Hector o kadar modüler ki; bağımsız olarak da kullanılabilen orta sehpa, köşe takımının bir modülü olarak yerleştirilebilir. İster modül aralarına, isterseniz de köşenin ucuna; siz nasıl düşlerseniz...
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

HECTOR İKİLİ SAĞ KOLLU

Günümüzde dekorasyona kişisel ihtiyaçlar yön veriyor. Tasarımların yavaş yavaş kişiye özel olmasının nedenleri de bunlar. Zira, kimimiz küçük evleri, kimilerimiz de olabildiğince büyük yaşam alanlarını tercih ediyoruz. Metropollerin koşuşturması arasında bize huzur veren hayatlar yaratmak önceliğimiz aslında. Hector Köşe Takımı’nın tasarım hikayesi de bu ihtiyaçları karşılamak üzerine kurulu.

Modüler yapısı sayesinde hem evinize hem de gönüllerinize taht kuracak olan Hector, size sınırsız kombinasyon alternatifi sunar. Öyle ki; dar alanlar için ergonomik ama kullanışlı alternatifler yaratabileceğiniz gibi, geniş metrekareli yaşam alanları için de onu ihtiyacınıza ve zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. Hem de dilediğiniz kadar modülü bir araya getirerek.

Modern yapısı ve zarif tasarımı da, yaşam alanlarına sofistike bir şıklık katmanıza olanak sağlar. C sehpa, takımın zarafetini tamamlarken; modüllerin kol yanları ve sırt minderlerinde yer alan geometrik dikiş uygulamaları, zengin görünümlü petek dokulu kumaşı ve 2019 dekorasyon trendlerini yansıtan desenli kırlentleri de modüllerin sofistike duruşunu çok daha cazip hale getirir.

Hector ile hayalleriniz sizi nereye götürmek isterse o kadar özgürsünüz. Hatta 2 modülü bir araya getirip, 4’lü koltuk bile tasarlayabilirsiniz. Opsiyonel olarak sunulan bağımsız başlık minderlerinden istediğiniz kadar alarak, kendinizi şımartmanız bile mümkün.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

HECTOR Kalite detaylarda saklıdır