GOLD
GOLD
GOLD
GOLD
GOLD
GOLD
GOLD

GOLD Yemek Odası

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Bohem, klasik ve modern tarzları bir araya getiren Gold yemek odası takımı ile bambaşka bir dekorasyon oluşturun. Minimal, doğal ve özgün detaylarıyla öne çıkan ürün grubunun sıcacık enerjisini evinizde hissedin.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

GOLD YEMEK ODASI

Güzelliğini minimal ve sade bir tasarımdan alan Gold yemek odası takımı ile ahşabın en doğal halini yaşama alanınıza taşımaya ne dersiniz? Doğtaş’ın Gold koleksiyonunda yer alan ürün grubu ile yemek saatlerini özelleştirmeye hazır olun.

Ceviz renkli ahşabın uyumlu, sıcak ve doğal enerjisini en iyi şekilde yansıtan Gold yemek odası takımının her bir parçası minimal detaylarla kusursuz bir görünüm kazanıyor. Farklı tarzları bir araya getiren tasarım; modern, klasik ve bohem ruhu içinde taşıyan özellikleriyle özgün bir duruş sergiliyor. Keskin hatlarıyla klasik, kavisli kulpları ve metal çerçeve detaylarıyla bohem, ayakları ve yüzey şekilleriyle modern bir görünüm sunarak evinize bambaşka bir hava katıyor.

Şıklığının ve tarzının yanında fonksiyonel özellikleriyle de öne çıkan Gold yemek odası takımı; kapak stop özelliği, dolap içi aydınlatmaları, açılır masası ve kullanışlı depolama alanlarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

Siz de Gold yemek odası takımını tercih ederek yemek odanıza şıklığı ve fonksiyonelliği getirebilirsiniz. Gold koleksiyonunda yer alan diğer ürün gruplarıyla yemek odanızı en güzel şekilde tamamlayabilirsiniz.

GOLD Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.