FORTE
FORTE
FORTE
FORTE
FORTE

FORTE Köşe Takımı

 

Forte köşe takımının canlı renkleri ve zamansız tasarımı ile, yaşam alanlarınıza yaratıcılığınızı konuşturan bir dekorasyon stilini taşıyın!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

FORTE KÖŞE TAKIMI

Yaşamınıza canlılık katacak renklerin rahat bir siluetle buluşması, Forte Köşe Takımı’nı özetliyor. Kullanışlılığı, zamansızlığını vurguluyor. Trend küf yeşili ve hardal sarısı kırlentleriyle modayı yakalıyor. Forte, tüm sohbetlerinize eşlik edecek.

Forte’nin başrolde olacağı odanızı dekore ederken stil ipuçlarınızı modern iç mimariden aldığınızı göstermenin bazı yolları var: Taş duvarlar, bol metal kullanımı ve yeni nesil bir kitaplık.

Bu ana parçaların eşlikçileri ince uzun ayaklı sehpalar, onların üstünde yansımalı metalden aksesuarlar, seramik saksıdaki sukulentler ve kafes sisteminde tasarlanmış grid aydınlatmalar olmalı.

Bir mekanı gerçek bir yaşam alanı yapan, ev sahibinin stilinden izler taşıyan samimi detaylardır. Hafif yaşamanın esaslarını yerine getirmek istiyorsanız, sıcak ve kullanışlı mobilyaların getirdiği samimiyet hissini çok seveceksiniz. Dolayısıyla Forte’yi de.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

FORTE Kalite detaylarda saklıdır