FLORA
FLORA
FLORA
FLORA
FLORA
FLORA

FLORA Dresuar Sehpa

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Tek ürün, çok kullanım! Hem sehpa hem de dresuar olarak kullanabileceğiniz Flora dresuar sehpa, metal ve ahşabı en şık şekilde bir araya getiriyor. Bu güçlü, modern ve asil parça için evinizde yer açın!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

FLORA DRESUAR SEHPA

Çift yönlü kullanımıyla hem dresuar hem de sehpa olarak kullanabileceğiniz Flora dresuar sehpa ile şıklığı dilediğiniz mekana taşımak sizin elinizde!

Metal ve ahşap malzemenin bir araya gelerek modern ve güçlü bir tasarım haline geldiği Flora dresuar sehpa, minimal tarzıyla da öne çıkıyor. Koyu ahşap rengi, siyah renk ile buluştuğu ürün asil görünümüyle görenleri etkisi altına alıyor. Alt kısımda çapraz olarak birleşen ve ince uzun bir şekilde uzanan metal ayaklar, üst kısımda ince, dikdörtgen bir ahşap tablayı taşıyor. Bu tablayı dilediğiniz aksesuarlar ile kombinleyebilir ya da sadece sehpa amacıyla kullanabilirsiniz.

Koltuk takımınızı ve yemek odanızı tamamlayacak bir sehpa mı arıyorsunuz? Flora dresuar sehpa, farklı renklerdeki koltuklarla ve koyu renk ahşap mobilyalarla kolayca uyum sağlayacak. Aradığınız antrenizi süsleyecek, şık aksesuarlarınızı en iyi şekilde taşıyacak bir dresuar ise de tercihinizi yine Flora dresuar sehpadan yana kullanabilirsiniz.

FLORA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.