ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA

ELITA Yan Sehpa

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Salonunuzun dekorasyonunu tek bir dokunuşla bambaşka bir boyuta taşımak ister misiniz? Özgün geometrik tasarımıyla fark yaratan Elita yan sehpa, modern salonlar içim tamamlayıcı bir aksesuar görevi görüyor.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

ELITA YAN SEHPA

Yenilikçi tasarımlardan hoşlananlardansanız salonunuzda Elita yan sehpaya yer açın. Cesur çizgileriyle sıradan bir sehpa olmanın çok ötesine geçen Elita yan sehpa, stil sahibi evlere çok yakışıyor!

Doğal ahşabın sıcak görünümünü gri üst yüzeyiyle ve metal ayaklarla bir araya getiren Elita yan sehpa karakteristik bir tarz ortaya koyuyor. Bu yönüyle sıra dışı bir dekoratif aksesuar olarak değerlendirilebilen sehpa, modern salonların estetiğini tamamlıyor. Dilerseniz Elita yemek odası takımıyla birlikte kullanabileceğiniz sehpanızı farklı koleksiyonlardan parçalarla da bir araya getirebilirsiniz.

Elita yan sehpa, tasarımıyla olduğu kadar işlevselliğiyle de evinizin en gözde mobilyalarından biri olmaya aday. Televizyon karşısındaki keyifli saatlerinize ya da çay-kahve eşliğindeki sohbetlerinize sehpanız pratik kullanımıyla eşlik edebilir. Sehpanızı misafirlerinizi ağırlarken ikramlarınızı servis etmek için kullanabilirsiniz.

ELITA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.