DOA
DOA
DOA
DOA
DOA
DOA

DOA Dresuar

Kırmızının sıcacık ve samimi havası, ahşabın ve beyaz rengin doğallıyla bir araya geldi ortaya Doa dresuar çıktı! Modern ve genç tarzıyla evinize dinamik bir hava katacak mobilyayı şimdi inceleyin!

  • Genel Bakış

  • Ürün Boyutları

DOA DRESUAR

Ahşabın kırmızı ile birleşerek sıcacık, samimi bir görünüm sunduğu Doa dresuar, modern dekorasyonlar için en ideal mobilyalar arasında. Metal ile ahşabın ve farklı renklerin benzersiz bir kombinasyonu olan dresuar ile şık bir karşılamaya hazır olun!

Doa dresuar, ince ve uzun metal ayakların üzerine yerleştirilen, ahşap malzemeden hazırlanmış yatay dikdörtgen gövdesiyle daha ilk anda görenleri kendine hayran bırakıyor. Koyu ahşap renge sahip gövde, beyaz kapaklı iki depolama alanı ile kırmızı renkli, farklı boyutlardaki açık alanlardan oluşuyor. Her bir çizgisiyle genç ve modern bir tarzı vurgulayan Doa dresuar, tasarımıyla hem şık hem de işlevsel bir kullanım sunuyor.

Genç ve modern tarzda bir dekorasyon oluşturmak, buna da evin giriş kısmından yani antreden başlamak için Doa dresuarı tercih edebilirsiniz. Hem eviniz hem de ofisiniz için kullanabileceğiniz mobilyayı dilerseniz antre dışında farklı alanlarda da değerlendirebilirsiniz. Geniş üst yüzeyiyle dekoratif ögeleri de sergilemenize imkan tanıyacak Doa dresuarı şimdi inceleyip Doğtaş güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.