DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND

DIAMOND Yuvarlak Şekerlik

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

DIAMOND YUVARLAK ŞEKERLİK

Estetik detayların ve kusursuz tasarımın bir araya geldiği Diamond yemek odası takımı ile evinizde lüksü yaşamaya hazır mısınız?

Geometrik formların ince işçilik ve tasarımla mükemmel bir şekilde kullanıldığı Diamond yemek odası takımı, zarafetiyle mekanlara güzellik katıyor. Ürün grubu zarafetini de ihtişamını da detayları sayesinde kazanıyor. Lüksü çağrıştıran incecik altın geçiş detaylar, elmas kesimli kulplar ve aynalar, geometrik desenli kapak bordürleri, incecik, metal vurgulu ayakları ile dekorasyonunuzu zenginleştiriyor. Sandalyelerdeki kapitone detaylar ise asil görünümü daha da belirginleştiriyor.

Kusursuzluğu yeniden tanımlayan Diamond yemek odası takımı renkleriyle de asil bir duruş sergiliyor. Siyah, ahşap ve altın renklerin bir arada kullanıldığı yemek odasını benzer renkteki aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Kusursuz bir uyum yakalamak için Diamond koleksiyonundaki aksesuarlara göz atabilirsiniz.

Açılıp genişletilebilen masası, temizliği kolaylaştıran yüksek ayakları ve kapak stop özellikleriyle şıklığın yanında fonksiyonelliği de getiren Diamond yemek odası takımı ile hayalinizdeki dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

DIAMOND Kalite detaylarda saklıdır