DARCY Orta Sehpa

Ahşabın zarif tonları eşliğinde göz dolduran Darcy orta sehpa, özel modüler tasarımıyla size son derece işlevsel bir kullanım deneyimi sunuyor. Yaşam alanlarınızın dekorasyonunu kusursuz şekilde tamamlamanın yanı sıra hayatınıza pratiklik katacak Darcy orta sehpayı hemen inceleyin!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

DARCY ORTA SEHPA

Darcy orta sehpa, özel ve yenilikçi tasarımıyla hem işlevsel bir kullanım deneyimi sunuyor hem de evinizin atmosferine uyum sağlıyor. Ahşap renginin detaylarını yaşam alanlarınıza taşıyarak yepyeni bir dokunuş katan orta sehpa, modüler tasarımıyla size çok işlevli bir kullanım deneyimi sunuyor.

Darcy orta sehpa, tümüyle ahşap formunda üretilmiş üç modülün bir araya getirilmesi şeklinde oluşturuluyor. Sehpaların tablalarının üstünde son bulan ahşap ayaklar, size sehpayı kolaylıkla taşımak için kullanabileceğiniz kulplar yaratıyor. İkisi aynı, biri diğerlerine nazaran daha büyük boyutta olan üç modül, yaşam alanlarınızı dilediğiniz şekilde değerlendirmenize olanak tanıyor. Kısacası, Darcy orta sehpa, şık detaylardan ödün vermeden pratik bir kullanım deneyimi yaşamak isteyen herkese hitap ediyor.

DARCY Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.